Závěrečné představení
...

Slavnostní závěrečné představení:

Vinohradské divadlo,  

neděle     10. června 2018  od  18:00

Vstupenky v prodeji zde:   https://www.divadlonavinohradech.com/program/2018-06

NÁCVIK ZÁVĚREČNÉHO PŘEDSTAVENÍ:

Od  9.května jsou již všechny zkoušky mimo běžný vyuč. rozvrh NUTNÉ, 

pokud se nejedná o nemoc, tak všechny ostatní důvody absence,

 v zájmu všech účinkujících dětí, prosím, důkladně zvažte ... 

GENERÁLKY ve dnech  2. a 9. června  

jsou pro nácvik všech velkých společných scén

 NEVYHNUTNÉ.

(neděle 3.6. "rezerva" pro sola - skupinová zkouška jen v případě nějaké kalamity...) 

- podrobný časový rozpis všech zkoušek najdete pod OBSAZENÍM (viz. níže) 

Šípková Růženka

Konečné obsazení některých scén bude upřesněno, nejen dle docházky, 

ale především dle zvládnutí dané choreografie. 

OSOBY A OBSAZENÍ: 

Princezna Aurora a Princ Désiré:  hosté - první sólistka sólista baletu ND Praha

Víla Lásky - Šeřík:  Viktorie Winklerová 

Víla Zla - Carabos:  Karolína Maletová 

Víly Něžnosti (modrá) :  Sára Nosková, Emma Stieglerová

Víly Hudby (bílá) :  Barbora Čechová, Barbora Culka

Víly Štědrosti (žlutá) :  Markéta Laštovková, Daniela Shvedova

Víly Moudrosti (růžová) :  Anna Sharogradskaya,  Viktorie Zafarová

Modrý pták: Filip Martinský  j.h.

Princezna Florina:  Adéla Čechová

Malí modří ptáčci:  (roč.V2+V3)  Marie Karpovič, Alžběta Janečková, Tamara Kalistová, Saidou Diallo, Sofia Stjopkina, Tereza Plchová, Maria Kazyrevich, Ela Drahošová, Nikol Novotná, Amélie Šamalíková (náhr. Ema Hnátová, Tereza Pánková)  -konečné obs. bude upřesněno, dle docházky a zvládnutí choreografie

Popelka: Josefína Bečvářová 

Karkulka a Vlk :  Anna Mlynáříková a Karolína Maletová

Stromečky:  Sára Nosková, Emma Stieglerová, Markéta Laštovková, Daniela Shvedova, Anna Sharogradskaya, Viktorie Zafarová, Sofie Kuželová 

Kocour v botách a Kočka:  Vojtěch Exner a Natália Krayushkina 

Briliant:  Kateřina Novotná 

Drahokamy:  Michaela Horná, Evelína Zafarová, Tereza Srbová, Magdalena Uřičařová

Palečci:  (roč. V3) Apolena Miksová, Nikol Novotná, Maria Kazyrevich, Ela Drahošová,  Amélie Šamalíková, Emily Arnoldová, Rosaria Mlčková, Evgenia Belokopytova, Kristýna Zobalová, Elisa Vostry, Barbora Veselá, (náhr.: Saidou Diallo, Zuzana Fulínová, Ivanka Leonova, Barbora Součková) konečné obs. bude upřesněno, dle docházky a zvládnutí choreografie

Obr:  Milan Boček j.h.

Coda - Mazurka:  ( VŠECHNY výše uvedené  "POHÁDKOVÉ POSTAVY") 

Malé víly:  roč. Berušky + Blešky - komplet všichni ...  

Děti na louce: (roč. V2 + V3) Anna Mlynáříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Marie Karpovič, Alžběta Janečková, Tamara Kalistová, Saidou Diallo, Sofia Stjopkina, Tereza Plchová, Tereza Pánková

Vojtěch Exner, Apolena Miksová, Nikol Novotná, Rosaria Mlčková, Maria Kazyrevich, Ela Drahošová, Emily Arnoldová, Evgenia Belokopytova, Elisa Vostry, Kristýna Zobalová, Alexandra Černá, Barbora Veselá, Zuzana Fulínová, + 1x   (Amélie Šamalíková, Ivanka Leonova, Barbora Součková, Sabina Skálová) -konečné obs. bude upřesněno ...

Netopýři: (roč.V3) Vojtěch Exner, Apolena Miksová, Nikol Novotná, Rosaria Mlčková, Maria Kazyrevich, Ela Drahošová, Emily Arnoldová, Evgenia Belokopytova, Elisa Vostry, Kristýna Zobalová, Alexandra Černá, Barbora Veselá, Zuzana Fulínová, Amélie Šamalíková, (Ivanka Leonova, Barbora Součková, Barbora Buršová, Mela Kirsch, Sabina Skálová) - konečné obs. bude upřesněno ...

Polonéza: Josefína Bečvářová, Adéla Čechová, Viktorie Winklerová, Kateřina Novotná, Michaela Horná, Evelína Zafarová, Tereza Srbová, Magdalena Uřičařová, Apolena Miksová, Vojtěch Exner, Natália Krayushkina, Sára Nosková, Emma Stieglerová, Viktorie Zafarová, Karolína Maletová, Anna Mlynaříková   (Anna Sharogradskaya, Markéta Laštovková, Daniela Shvedova) 

Květinový valčík:  (9x sola - roč.V5 ) - Viktorie Winklerová, Adéla Čechová, Karolína Maletová, Josefína Bečvářová, Kateřina Novotná, Michaela Horná, Evelína Zafarová, Tereza Srbová, Magdalena Uřičařová 

8 párů "girlandy": Apolena Miksová, Nikol Novotná, Rosaria Mlčková, Natalia Krayushkina, Maria Kazyrevich, Ela Drahošová, Emily Arnoldová, Evgenia Belokopytova, Elisa Vostry, Ivanka Leonova, Kristýna Zobalová, Amélie Šamalíková, Barbora Součková, Alexandra Černá, Ema Nováková, Sofie Kuželová  (náhr.: Barbora Veselá, Zuzana Fulínová, Mela Kirsch, Barbora Buršová, Sabina Skálová ) 

Časový rozpis zkoušek: 

Zkoušíme souběžně na obou bal. sálech (BS 1, BS 2) - nic nepřehlédněte !

------------------------------

19. - 20. 5.   VOLNO  NEZKOUŠÍME  (PŘÍPRAVA KOSTÝMŮ A REKVIZIT)

------------------------------

sobota 26. 5.:

BS 1 :

11:00 - 12:30  "Probuzení zámku" VŠECHNY VÍLY (Berušky + Blešky + V5) 
14:00 - 16:00  CODA-MAZURKA  - VŠICHNI URČENÍ (viz. dle obs. výše) 

16:00 - 18:00 REZERVA - sola dle AKTUÁLNÍ situace a POTŘEBY  ...

BS 2 : 11:00 - 13:00 Kocour + Kočka

neděle 27. 5.: 

REZERVA - jen pro sola - ostatní VOLNO

-----------------------------

2. a 9. 6.    GENERÁLKY - časový rozpis bude upřesněn s týdenním předstihem   

(neděle 3.6. "rezerva" pro sola - skupinová zkouška jen v případě nějaké kalamity...) 

---------------------------

10. 6. - jevištní prostorová zkouška - přesný časový rozpis bude upřesněn v pátek 8.6.