Závěrečné představení
...

Vážení rodiče, tuto neděli jsme pro vás a vaše děti připravili milé překvapení ...

Plníme velké přání našich nejmenších baletek a "baleťáčků" účinkovat i ve druhé části představení, stejně jako jejich starší a zkušenější kolegyně a kolegové.

Předávání dětí tedy proběhne až po úplném konci představení 

- opět u bočního (služebního ) vchodu divadla. 

Roč. Blešky, Berušky a Včelky s sebou PASTELKY (NE - fixy !!)  

--------------------------------------------------------------------------

Závěrečné představení 2020

Divadlo na Vinohradech  (DnV)   

neděle     14.  a  21.  června 2020  od  18:00

Vstupenky budou v prodeji zde:   https://www.divadlonavinohradech.com/program/2020-06

NÁCVIK ZÁVĚREČNÉHO PŘEDSTAVENÍ:

Od  1. května 2020  (včetně!)  jsou všechny zkoušky mimo běžný vyuč. rozvrh, pro VŠECHNY ÚČINKUJÍCÍ naprosto NEZBYTNÉ - ukázku úrovně našich záv. představení můžete zhlédnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=W3hnw7ECIf0 

... pokud jste zhlédli výše uvedené, již jistě chápete, že všechny jiné důvody absence než nemoc,  v zájmu nejen svého dítěte, ale především s ohledem na všechny ostatní účinkující děti, prosím, důkladně zvažte ... 

Počítejte především se zkouškami o prodloužených víkendech        
1.-3. a 8.-10. května 2020
a poslední dva víkendy před představením, tzn.
30.-31. května
6. - 7. června
Zkoušky v těchto výše uvedených termínech 
GENERÁLKY  13. a 20. června  

jsou pro nácvik všech velkých společných scén již

 POVINNÉ.

- podrobný časový rozpis všech zkoušek - viz níže. 

OBSAZENÍ najdete pod rozpisem zkoušek  




-----------------------------------------------------------

9. června 2019  (neděle)

POZOR - na jevišti zkoušíme ve CVIČEBNÍM úboru !!!

10:30 - 10:45 - SRAZ u bočního-služebního vchodu DnV 

10:45 - 11:00 - postupně odchod všech DĚTÍ do šaten ( s dozorem) 

11:00 - 12:00  OPRAVA špatně učesaných drdolů + zdobení ... 

12:00 - 13:30  - celá Růženka 

13:30 - 14:00  Panenky (nové obsazení) 

13:45 - 14:00 předání dětí - Blešky, Berušky, Včelky, V3 + V4, které neúčinkují ve 2. části - zpátky rodičům  (boční služeb. vchod)

14:30předání Panenek - rodičům 

14:30 - 16:00  zkouška 2. části (bez Myšek a Panenek!!) 

                               s hosty  + klaněčkou 

--------------------------

NÁSTUP NA PŘEDSTAVENÍ - tzn. SRAZ u služebního vchodu 

16:15   roč.  V3 + V4 

17:00   roč. Blešky Berušky Včelky

ODPOLEDNE všechny děti, které odchází domů MOC PROSÍM - KLIDOVÝ režim (...bez bazénů, sportování, prolézaček a pod. ... )

-------------------------------

Všechny holčičky s sebou:

- nové (čisté a neroztrhané!!) baletní punčocháče

- tělové kalhotky (pokud nemáte - stačí bílé namočit do černého čaje na cca 2-5 min.) 

- čisté a neroztrhané baletní piškoty  (lze prát v pračce) 

- na "hladko" a pevně učesaný drdol - kdo nezvládne, tak alespoň culík, drdol učešeme... 

K pití prosím JEN ČISTOU VODU nejlépe BEZ bublinek !!! 

Závěrečné představení 2019


"O Šípkové Růžence"  -  Gala Terpsichoré

OSOBY A OBSAZENÍ:

Princezna Aurora: Miho Ogimoto - první sólistka baletu ND Praha j.h.

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/miho-ogimoto

Princ Desire: Giovanni Rotolo - první sólista baletu ND Praha j.h. 

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/giovanni-rotolo

Modrý pták:  Matěj Šust - sólista baletu ND Praha -  j.h. 

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/matej-sust 

Princezna Florina: Lenka Hrabovská - demisólistka baletu ND Praha - j.h.

https://www.narodni-divadlo.cz/cs/balet/umelci/lenka-hrabovska  

Modré ptáčátka:  Tamara Kalistová, Alžběta Janečková, Saidou Diallo, Beata Rohnová, Tereza Plchová, Sofia Stjopkina, Tereza Pánková, Laura Zavadilová, Ema Hnátová, Sára Melichárková

Víla Lásky: Viktorie Winklerová

Víla Zla - Carabos: Josefína Bečvářová

Karkulka:  Anna Mlynáříková

Vlk: Eliška Nováková - sólistka Pražského komorního baletu - j.h.

a stromečky : Barbora Čechová, Barbora Culka, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Sofie Kuželová

Kocour: Adéla Čechová 

Kočka : Anna Sharogradskaya

a odvážné myšky:  Viktorie Janečková, Francesca Rivera, Agáta Valdaufová, Amapola Maňáková, Laura Borch, Justýna Švecová, Nina Rudolfová, Lili Sviteková, Sebastian Rivera 

Našim cílem je udělat radost co nejvíce dětem a vyřešit myšky dvojím obsazením (2.6. a další 9.6.)

ale ... jak jste viděli, jedná se o "hereckou" roli, kde je nutná naprostá soustředěnost a pohotovost dětí, aby proběhly jevištěm v přesně určenou chvíli a přesně danou dráhou... a to se zatím ne všem vybraným myšičkám na zkouškách povedlo ... takže předem upozorňujeme, že to s druhou partou ve středu ještě zkusíme (ale výsledek sami neznáme) a konečné obsazení tedy bude jasné až po zkoušce, ve středu večer !! (ve čtvrtek ráno musí jít program do tisku) 

Popelka: Josefína Bečvářová

Paleček: Vojtěch Exner 

bratři Palečka: 

Obr:  Milan Boček j.h 

Drahokamy: Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová

Víly Hudby:  Barbora Čechová, Barbora Culka 

Víla Štědrosti: Natália Krayushkina

a její malé víly:  Sofia Gončarová, Francesca Rivera, Eliška Rychnovská, Johana Valdaufová, Laura Borsch, Dominika Čabrádková, Johana Němcová, Amapola Maňáková, Marie Šťastná, Aneta Podrazilová, Anna Šretrová, Evelyn Vostry (+Babu) 

Víla Radosti: Markéta Laštovková

a její malé víly a elf: Sebastian Rivera, Justýna Říhová, Justýna Švecová, Nina Rudolfová, Rozálie Balcarová, Zora Chvalovská, Ema Trkovská, Viktorie Kaiserová, Lilli Ann Sviteková, Viktorie Janečková, Sofie Hodková, Viktorie Anna Ondrušová (+Barča) 

Víla Moudrosti: Leila Chrzanowská, 

a její malé víly: Alžběta Janečková, Eliška Jílková, Ema Hodková, Tamara Ďuricová, Emma Milotová, Ema Dovrtělová, Anna Kosatíková, Tereza Kazdová, Artemis Vergini, Alexandra Potemkina, Emilie Pochopová (Romy Shaw)  

Víla Něžnosti: Sára Nosková

a její malé víly a elf: Vojtěch Menoušek, Mína Kašparová, Anna Moravcová, Karolína Macháčková, Josefína Skalická, Julie Skalická, Elena Dufková, Elen Čabrádková, Emilija Lenartaite, Maya Chmelnická, Agáta Valdaufová,   Ella Bartušková (Sofia Rusňáková)

Netopýři:  V4 + Sofie Kuželová, Mela Kirsch 

Polonéza:  Viktorie Winklerová, Josefína Bečvářová, Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Anna Mlynáříková, Eliška Nováková j.h., Vojtěch Exner, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová, Lenka Hrabovská j.h. 

Květinový valčík:  V4 + Sofia Stjopkina, Sofia Kuželová, Mela Kirsch, Viktorie Winklerová, Josefína Bečvářová, Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Anna Mlynáříková, Eliška Nováková j.h., Vojtěch Exner, Natália Krayushkina, Markéta Laštovková, Leila Chrzanowská, Sára Nosková, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Magdalena Uřičařová

Růžičky: Apolena Miksová, Viviana Chrzanowská, Rosaria Mlčková, Nicol Novotná, Eugenia Belokopytova, Maria Kazyrevich,  Barbora Součková, Alexandra Černá, Sofie Kuželová, Mela Kirsch + Vojtěch Exner  (náhr. - roč. V4)   

Děti - louka :  V3 + V4 

Mazurka:  všichni - kromě malých vil a elfů 

----------------------------------

Druhá část - GALA 9. 6.

1)   Naši nejmenší ... 

2)  Addams Family  

3)  host - Bollywood

4)  Myšky

5)  host - Muzikál

6)  Tarantela  

7)   Annen Polka

8)   host - JM Dance

9)   Pan Tau 

10)  Host - Wahe 1

11)   Jahody 

12)  Jak silná mám tu stát ? 

13)   Valčík s chybou

14)   Host - Wahe 1

15)  Panenky - Anna Mlynaříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Sofia Stjopkina, Apolena Miksová, Viviana Chrzanowská, Nicol Novotná, Maria Kazyrevich , Alžběta Janečková, Tamara Kalistová, Tereza Plchová, Rosaria Mlčková 

16)  Mozart

17)  klaněčka - všichni