"Co a jak" do první hodiny ...
...

DŮLEŽITÉ informace pro rodiče 

našich nových malých baletek a baleťáčků:

Do první hodiny dětem vezměte cvičební úbor, ve kterém byly u zápisu. 

Jednotné oblečení našich žáků řešíme hned v úvodu první výukové hodiny, kdy bereme dětem míru na vše potřebné - baletní piškoty/"cvičky",  baletní trikot, punčocháče, sukýnku - a s rodičem (případně doprovodem) následně uděláme závaznou objednávku

Úhrada baletního úboru:  v recepci studia - v hotovosti, po vytvoření závazné objednávky.  Konečná cena záleží na typu baletního trikotu a sukýnky (liší se dle ročníků) a typu baletních piškot, které budou pro vaše dítě nejvhodnější. Cena punčocháčů a vlasových doplňků je jednotná. 

Pokyny k platbě výuky:  dostanete také v první hodině. Pozor - stává se, že si noví rodiče zamění "Ev. list" za "Přihlášku k zápisu" ...) Elektronický Evidenční list / registraci dítěte již do konkrétního ročníku vyplňte prosím  ZDE: