Naše úspěchy
...

NAŠE VELKÉ PODZIMNÍ
 "MEDAILOBRANÍ"!

Stalo se již tradicí, že se každý rok na podzim účastní naši žáci soutěže "Baletní mládí". 
...stalo se tradicí, že s úspěchem...
...a nebylo tomu jinak ani v letošním, 11. ročníku...
VŠEM MOC GRATULUJEME A TĚŠÍME SE ZE SPOLEČNÝCH ÚSPĚCHŮ !!!

BALETNÍ MLÁDÍ 2018 
7 soutěžních choreografií, 6 medailí, 1 čestné uznání - video zde: 


4x zlato:

- variace Amorka z baletu Don Quijote - Anna Sharogradskaya kat. 2A - solo balet 

- variace Šeříkové víly z baletu Spící krasavice - Viktorie Winklerová - kat. 3A - solo balet

- Trič Trač polka - Viktorie Winklerová, Adéla Čechová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Karolína Maletová, Josefína Bečvářová, Anna Sharogradskaya, Emma Stieglerová,  Sára Nosková, Viktorie Zafarová, Natálie Krayushkina, Markéta Laštovková - kat. 3C - balet skupiny 

- Sharks - Viktorie Winklerová, Adéla Čechová, Karolína Maletová, Josefína Bečvářová, Anna Sharogradskaya - kat. moderní tanec - skupiny

2x stříbro:

- variace Popelky - Josefína Bečvářová - kat. 3D - solo moderní tanec

- Coda vil z baletu Spící krasavice - Viktorie Winklerová, Barbora Čechová, Barbora Culka, Emma Stieglerová, Anna Sharogradskaya, Sára Nosková, Viktorie Zafarová, Natálie Krayushkina, Markéta Laštovková - kat. balet skupiny

1x čestné uznání:

- variace Gamzatti z baletu La Bayadere - Evelína Zafarová kat. 3A - solo balet

BALETNÍ MLÁDÍ 2017 

12 soutěžních choreografií, 9 medailí, 3 čestná uznání
5x zlato: 
- Esmeralda - Kateřina Novotná - kat. 2A - solo balet

- Annen polka - Emma Stieglerová, Markéta Laštovková, Viktorie Zafarová - kat. 2B - duo-trio balet

- Tarantela z baletu Labutí jezero - Adéla Čechová, Viktorie Winklerová, Anna Sharogradskaya, Karolína Maletová, Emma Stieglerová, Markéta Laštovková, Viktorie Zafarová, Sára Nosková, Daniela Shvedova, Natálie Krayushkina - kat. 2C - skupiny balet

- Pizzicato - Viktorie Winklerová, Karolína Maletová kat. 3B - duo-trio balet

- Jahody - Karolína Maletová, Adéla Čechová, Michaela Horná, Evelína Zafarová - kat. 3E - skupiny moderní tanec

3x stříbro: 

- Včelka Mája - Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Viktorie Winklerová, Karolína Maletová - kat. 3C - skupiny

- Ředkvička z baletu Čipolino - Adéla Čechová - kat. 4A - solo balet

- Drahokamy z baletu Spící krasavice - Michaela Horná, Evelína Zafarová, Tereza Srbová - kat. 4B - duo/trio balet

1x bronz: 

- Odalisque z baletu Corsaire - Karolína Maletová - kat. 3A - solo balet

3x čestné uznání: 

- Myšky - Markéta Laštovková, Daniela Shvedova, Natálie Krayushkina, Apolena Miksová, Anna Mlynaříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Tamara Kalistová, Sofia Stjopkina, Saidou Diallo, Vojtěch Exner, Ela Drahošová, Amálie Šamalíková, Emily Arnoldová, Rosárie Mlčková, Nikola Novotná, Eugenie Belokopytova, Maria Kazyrevich, Elisa Vostry, Barbora Veselá - kat. 1C - skupiny balet

- Esmeralda - Viktorie Winklerová - kat. 3A - solo balet

- Pas de trois z baletu Labutí jezero - Anna Sharogradskaya - kat. 2A - solo balet