Další akce
...

"Taneční učitel roku 2019" 

(TUR)

10.ročník     31. 5. 2019       17:00  
Městská knihovna Praha - divadelní sál   

10:50-11:00 sraz u vchodu do MK - prosíme všechny o dochvilnost!!

11:00   společný odchod do šatny 

11:25 - 12:05 jevištní zkouška - Zkoušíme ve cvičební úboru!

Panenky po zkoušce odchází - předání rodičům ve foyeru MK 12:30 

15:30 nástup na představení - čas může být posunut na 16:00 - dle vylosovaného pořadí ... ?

17:00   Finálové představení 

Pořadí čísel nevíme - bude vylosováno za účasti členů poroty... 

---------------------------

OBSAZENÍ soutěžních choreografií: 

Panenky:  Anna Mlynaříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Sofia Stjopkina, Apolena Miksová, Viviana Chrzanowská, Nicol Novotná, Maria Kazyrevich   (náhr. Tereza Plchová, Alžběta Janečková, Tamara Kalistová, Rosaria Mlčková)  

Pan Tau: Viktorie Winklerová, Adéla Čechová, Josefína Bečvářová, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Anna Shaarogradskaya, Natálie Krayuskina (náhr. Leila Chrzanowská, Markéta Laštovková)

Addams Family: Vojtěch Exner, Viktorie Winklerová, Adéla Čechová, Josefína Bečvářová, Karolína Maletová, Evelína Zafarová, Michaela Horná, Anna Šarogradskaja, Natálie Krayuskina, Markéta Laštovková  (náhr. Leila Chrzanowská)