Naše úspěchy
...

VELKÉ PODZIMNÍ
 "MEDAILOBRANÍ"!

5x zlatá, 3x stříbrná, 1x bronzová, 1x "bramborová", 
3x čestné uznání  :-) 
BALETNÍ MLÁDÍ 2017 - Praha       21. - 22. 10. 2017

Stalo se již tradicí, že se každý rok na podzim účastní naši žáci mezinárodní baletní soutěže "Baletní mládí".  Stalo se tradicí, že s úspěchem...  Nebylo tomu jinak ani v letošním, jubilejním 10. ročníku. Stručně - v číslech to u nás vypadalo takto: 

32 soutěžících dětí,  12 soutěžních choreografií,  10 kategorií,  9 medailí,  3 čestná uznání

kat. 1C - skupiny balet  (7-9 let)

Myšky (176 bodů!!- 4. místo a čestné uznání - Markéta Laštovková, Daniela Shvedova, Natálie Krayushkina, Apolena Miksová, Anna Mlynaříková, Barbora Čechová, Barbora Culka, Tamara Kalistová, Sofia Stjopkina, Saidou Diallo, Vojtěch Exner, Ela Drahošová, Amálie Šamalíková, Emily Arnoldová, Rosárie Mlčková, Nikola Novotná, Eugenie Belokopytova, Maria Kazyrevich, Elisa Vostry, Barbora Veselá 

kat. 2A - solo balet  (9-10 let) 

variace Esmeraldy (190 bodů- zlatá medaile - Kateřina Novotná 

variace Pas de trois z baletu Labutí jezero (162 bodů) - 8. místo a čestné uznání - Anna Sharogradskaya

kat. 2B - duo-trio balet (9-10 let) 

Annen polka (181 bodů) - zlatá medaile - Emma Stieglerová, Markéta Laštovková, Viktorie Zafarová 

kat. 2C - skupiny balet (9-10 let) 

Tarantela z baletu Labutí jezero (185 bodů- zlatá medaile - Adéla Čechová, Viktorie Winklerová, Anna Sharogradskaya, Karolína Maletová, Emma Stieglerová, Markéta Laštovková, Viktorie Zafarová, Sára Nosková, Daniela Shvedova, Natálie Krayushkina 

kat. 3A - solo balet (11-12 let) 

variace Odalisque z baletu Corsaire (161 bodů) - bronzová medaile - Karolína Maletová 

variace Esmeraldy (155 bodů- 5. místo a čestné uznání - Viktorie Winklerová 

kat. 3B - duo-trio balet (11-12 let) 

Pizzicato (182 bodů) - zlatá medaile - Viktorie Winklerová, Karolína Maletová  

kat. 3C - skupiny balet (11-12 let)

Včelka Mája (171 bodů) stříbrná medaile - Adéla Čechová, Anna Sharogradskaya, Viktorie Winklerová, Karolína Maletová

kat. 3E - skupiny moderní tanec  (11-12 let)

Jahody (179 bodů- zlatá medaile - Karolína Maletová, Adéla Čechová, Michaela Horná, Evelína Zafarová  

kat. 4A - solo balet (13-14 let)

variace Ředkvičky z baletu Čipolino (168 bodů) - stříbrná medaile - Adéla Čechová 

kat. 4B - duo-trio balet (13-14 let) 

Drahokamy z baletu Spící krasavice (167 bodů) - stříbrná medaile - Michaela Horná, Evelína Zafarová, Tereza Srbová

VŠEM MOC GRATULUJEME A TĚŠÍME SE ZE SPOLEČNÉHO ÚSPĚCHU !!!  :-)